Startup Growth Lite (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Post
he: הודעה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: minute
he: דקה

en: mobile
he: ניידים

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: wide
he: רחב

en: Region settings
he: הגדרות איזור

en: Search...
he: חיפוש...
