Startup Growth Lite (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ
