Startup Growth Lite (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Submitted by
ru: Добавлено пользователем

en: Basic Settings
ru: Основные настройки

en: Post
ru: Сообщение

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Footer
ru: Подвал

en: minute
ru: минута

en: minutes
ru: минут

en: Breadcrumb separator
ru: Разделитель для навигационной линейки

en: on
ru: вкл

en: Font Settings
ru: Настройки Шрифта

en: mobile
ru: Мобильный

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: wide
ru: широкий

en: Region settings
ru: Настройки области

en: Search...
ru: Поиск...

en: Scroll to top
ru: Прокрутка наверх

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ru: Гибкая, перекрашиваемая тема со множеством регионов и отзывчивостью, макетом "сначала-мобильные".
