Startup Growth Lite (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Post
sk: Príspevok

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Region settings
sk: Nastavenia regiónu
