Startup Growth Lite (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Search
sr: Претрага

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Search...
sr: Претрага...
