Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ
