Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Submitted by
ar: تم الإرسال من طرف

en: Post
ar: المحتوى

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer
ar: التذييل

en: minutes
ar: دقائق

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Region settings
ar: إعدادات المنطقة
