Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Post
bs: Članak

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu
