Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Post
cs: Příspěvek

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Footer
cs: Patička

en: minute
cs: minuta

en: minutes
cs: minuty

en: mobile
cs: mobilní

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: wide
cs: široký

en: Region settings
cs: Nastavení regionu
