Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Post
hi: पोस्ट

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Footer
hi: पादलेख

en: minute
hi: मिनट

en: mobile
hi: चलनशील

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hi: कई क्षेत्रों और एक उत्तरदायी, मोबाइल-पहले लेआउट के साथ एक लचीला, पुन: प्रशंसनीय विषय
