Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Submitted by
is: Innsent af

en: Post
is: Færsla

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Footer
is: Fótur

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
