Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Submitted by
nn: Publisera av

en: Footer
nn: Botntekst

en: minute
nn: minutt

en: minutes
nn: minutt
