Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Post
oc: Postar

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: minute
oc: minuta

en: minutes
oc: minutas

en: on
oc: activat

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: wide
oc: espandit

en: Region settings
oc: Paramètres de la region
