Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: Post
pl: Wpis

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Footer
pl: Stopka

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minuty

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: on
pl: na

en: mobile
pl: mobilne

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: wide
pl: szerokie

en: Region settings
pl: Ustawienia regionu

en: Search...
pl: Szukaj...

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pl: Elastyczna, umożliwiająca zmianę kolorów skórka z wieloma obszarami i responsywnym układem zaprojektowanym w pierwszej kolejności dla urządzeń mobilnych.
