Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Post
te: టపా

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: minute
te: నిమిషం

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం
