Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
