Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Submitted by
fi: Lähettäjä

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: minute
fi: minuutti

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Featured
fi: Esitelty

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: Region settings
fi: Alueen asetukset

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Header First
fi: Ylätunniste (ensimmäinen)

en: Header Second
fi: Ylätunniste (toinen)

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: desktop
fi: työpöytä

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
fi: Joustava, uudelleenväritettävä teema, jossa on paljon sisältöalueita ja mobiilioptimoitu ulkoasu.

en: tablet
fi: tabletti
