Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: minute
my: မိနစ်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။
