Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Header Top
ne: हेडर माथि

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: wide
ne: चौडा

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
