Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Post
sq: Dërgimi

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
