Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Submitted by
sv: Inskickat av

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Post
sv: Inlägg

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: minute
sv: minut

en: minutes
sv: minuter

en: on
sv: på

en: Featured
sv: Framhävd

en: mobile
sv: mobil

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: wide
sv: bred

en: Region settings
sv: Inställningar för region

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
sv: Ett flexibelt, färgbart tema med många regioner och en responsiv layout avsedd för mobiler.
