Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: Post
ta: அஞ்சல்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்
