Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Post
eo: Afiŝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Banner
eo: Rubando

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: wide
eo: larĝa
