Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Submitted by
hu: Beküldő

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Post
hu: Tartalom

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: minute
hu: perc

en: minutes
hu: perc

en: Breadcrumb separator
hu: Morzsák közti elválasztó jel

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: on
hu: be

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Font Settings
hu: Betűtípus beállítások

en: mobile
hu: mobil

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: wide
hu: széles

en: Region settings
hu: Régió beállításai

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Search...
hu: Keresés...

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Header First
hu: Fejléc első

en: Header Second
hu: Fejléc második

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hu: Rugalmas, átszínezhető smink sok régióval és mobil eszközök kis képernyőihez is jól alkalmazkodó elrendezéssel.
