Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Post
mr: लेख

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
