Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Help
pt: Ajuda

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: mobile
pt: móvel

en: Powered by Drupal
pt: Energizado com Drupal

en: wide
pt: largo

en: Highlighted
pt: Destacado

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pt: Um tema flexível, colorizável com muitas regiões e um layout responsivo "mobile-first".
