Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Post
vi: Bài gửi

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: minute
vi: phút

en: minutes
vi: phút

en: on
vi: vào

en: Featured
vi: Tính năng

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Region settings
vi: Thiếp lập vùng

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Search...
vi: Tìm kiếm...

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai

en: Header First
vi: Phần đầu thứ nhất

en: Header Second
vi: Phần đầu thứ hai

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai

en: desktop
vi: màn hình nền
