State Machine (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: State
fa: وضعیت

en: Other
fa: ساير

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
