State Machine (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: State
fi: Tila

en: Other
fi: Muu

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Default value
fi: Oletusarvo
