State Machine (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: State
pl: Stan

en: Other
pl: Inne

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera
