State Machine (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Value
uk: Значення

en: State
uk: Стан

en: Other
uk: Інше

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Default value
uk: Базове значення

en: Formatter settings
uk: Налаштування форматера

en: State Machine
uk: Скінченний автомат
