State Machine (8.x-1.10) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Value
el: Αξία

en: State
el: Κατάσταση

en: Other
el: Άλλο

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
