State Machine (8.x-1.10) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: State
fr: État

en: Other
fr: Autre

en: Workflow
fr: Processus

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Formatter settings
fr: Paramétrage de l'outil de mise en forme
