State Machine (8.x-1.10) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: State
ro: Status

en: Other
ro: Altele

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare
