State Machine (8.x-1.11) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Value
tr: Değer

en: State
tr: Durum

en: Other
tr: Diğer

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Formatter settings
tr: Biçimleyici ayarları
