State Machine (8.x-1.12) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Other
bo: གཞན

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
