State Machine (8.x-1.12) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Value
es: Valor

en: State
es: Estado

en: Other
es: Otro(s)

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Formatter settings
es: Opciones de formateador
