State Machine (8.x-1.12) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: State
hr: Država

en: Other
hr: Ostalo

en: Workflow
hr: Tijek

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
