State Machine (8.x-1.12) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Value
ru: Значение

en: State
ru: Состояние

en: Other
ru: Другое

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Formatter settings
ru: Настройки форматера

en: Are you sure you want to apply this transition?
ru: Изменить состояние заказа?
