State Machine (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Value
it: Valore

en: State
it: Stato

en: Other
it: Altro

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Formatter settings
it: Impostazioni del formatter
