State Machine (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Value
hu: Érték

en: State
hu: Állapot

en: Other
hu: Egyéb

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai
