State Machine (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: State
oc: Estat

en: Other
oc: Autre

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Default value
oc: Valor per defaut
