State Machine (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Value
he: ערך

en: State
he: מצב

en: Other
he: אחר

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
