State Machine (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: State
lt: Etapas

en: Other
lt: Kiti

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
