State Machine (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: State
sk: Stav

en: Other
sk: Ostatné

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: Provides code-driven workflow functionality.
sk: Poskytuje funkcie pracovného postupu riadené kódom.

en: Workflow callback
sk: Postup práce callback

en: Stores the current workflow state.
sk: Uloží aktuálny stav pracovného postupu.

[ctx: Validation]
en: State
sk: Stav

en: The state '@state' is invalid.
sk: Stav '@state' je neplatný.

en: Transition form
sk: Prechodový formulár

en: Are you sure you want to apply this transition?
sk: Naozaj chcete aplikovať tento prechod?

en: Require confirmation before applying the state transition.
sk: Vyžadovať potvrdenie pred aplikovaním prechodu stavu.

en: Require confirmation before applying the state transition
sk: Vyžadovať potvrdenie pred aplikovaním prechodu stavu

en: Display confirmation in a modal dialog.
sk: Zobrazenie potvrdenia v modálnom dialógovom okne.

en: <b>Transition</b>: @transition_label
sk: <b>Prechod</b>: @transition_label

en: <b>From</b>: @from_state
sk: <b>Od</b>: @from_state

en: <b>To</b>: @to_state
sk: <b>Do</b>: @to_state

en: Display confirmation in a modal dialog
sk: Zobrazenie potvrdenia v modálnom dialógovom okne

en: Do not require confirmation before applying the state transition.
sk: Nevyžadovať potvrdenie pred aplikovaním prechodu stavu.
