State Machine (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: State
ar: الحالة

en: Other
ar: آخر

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Formatter settings
ar: إعدادات المنسق
