State Machine (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Value
ca: Valor

en: State
ca: Estat

en: Other
ca: Altres

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Default value
ca: Valor predeterminat
