State Machine (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: State
cs: Stav

en: Other
cs: Jiné

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače
