State Machine (8.x-1.7) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: State
hi: अवस्था

en: Other
hi: अन्य

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
