State Machine (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Value
id: Nilai

en: State
id: Status

en: Other
id: Lainnya

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Formatter settings
id: Pengaturan formatter
